דף הרשמה באנגלית

Sale Expires 31 בדצמבר 2025
דף הרשמה באנגלית
Get Deal
100% Success

דף הרשמה גרמנית

Sale Expires 31 בדצמבר 2025
דף הרשמה גרמנית
Get Deal
100% Success

Airalo: בלעדי 15% הנחה ללקוחות חדשים

Sale No Expires
Airalo: בלעדי 15% הנחה ללקוחות חדשים
Get Deal
100% Success

Airalo היא חנות eSIM פורצת דרך הפותרת את בעיית תעריפי הנדידה המופקעים על ידי מתן גישה נוחה ומשתלמת של eSIM (SIM דיגיטלי) ליותר מ-200 מדינות וטריטוריות ברחבי העולם. Airalo מחויבת לספק קישוריות חלקה לנוסעים ברחבי העולם, להימלט מהנטל של תעריפי נדידה מופקעים ושואפת לפתור בעיה ארוכת שנים בתעשיית הטלקומוניקציה.

למה לקנות באיירלו?
לא משנה היכן אתה נמצא, Airalo עוזרת לך להישאר מחובר לאהוביך בבית. רכישה והפעלה של אחד מכרטיסי ה-eSIM הללו תעניק לטלפון שלך את השירותים הדרושים לו. אין צורך לדאוג כיצד ליצור קשר עם בני משפחה וחברים. אתה יכול גם לחסוך כסף באמצעות קודי הנחה של Airalo.

הדרך הטובה ביותר לחסוך כסף ב-Airaro
הנחה ללקוח חדש
הדרך היחידה לקבל את הנחת הלקוחות החדשים של Airalo היא באמצעות תוכנית ההפניות שלנו. הירשם לחשבון וקבל קישור הפניה משלך. כל מי שירכוש כרטיס eSIM דרך הקישור שלך ייחשב כמפנה. זיכוי של $3 לאדם. אתה יכול גם לקבל קוד הנחה של Airalo $3.

בדוק את סטטוס הסטודנט
הצטרף ל- Student Beans כדי לשחרר הנחות לסטודנטים של Airalo. בקר ב- Student Beans ולחץ על הכפתור הכחול "קבל קוד" כדי לקבל את הקופון החדש שלך. השתמש בקוד הנחה של Airalo כדי לקבל 15% הנחה על הרכישה שלך. אין הגבלה למספר השימושים. אם אין לך חשבון Student Beans, קבל אחד עכשיו.

הפוך לחבר הטבה
הצטרף לתוכנית Airalo Rewards ושחרר את הנעילה של החזר כספי בכל רמה.

כל החברים החדשים מקבלים 5% ברמת הנוסע.

הוצא $20 כדי להפוך למטייל כסף ולהרוויח 6% בחזרה.

Airalo מחזירה לך 7% כאשר אתה מוציא $70 והופך לנוסע זהב.

קבל 10% בחזרה בדרג העליון, פלטינום נוסע. כדי להגיע לרמה זו, אתה צריך להוציא $200.

הירשם לעדכונים
דרך קלה לחסוך כסף היא באמצעות ניוזלטר Airalo. אם מעולם לא רכשת מהאתר בעבר, הירשם עכשיו. קבל קוד הנחה של 15% עבור Airalo. עם זאת, נא להירשם בהקדם האפשרי. Airalo מגבילה את מספר הקופונים המונפקים בכל חודש. אם תחכה יותר מדי, אתה עלול לפספס את זה.